Usługi Biznesowe

Uwalniamy potencjał danych, by rozwijać Twój biznes.

Oferujemy rozwiązania, które wspierają mądre zarządzanie finansami oraz zasobami
ludzkimi, optymalizację kosztów i skuteczne prognozowanie. Wybierz rozwiązanie
dedykowane dla Finansów i Kontrolingu, HR, Sprzedaży i Marketingu, czy Produkcji.

Zasoby ludzkie

Zarządzaj efektywnie najcenniejszymi zasobami

Pracownicy to najważniejszy fundament firmy. Dobrze, gdy dział HR dba o politykę kadrową, wizerunek na rynku pracy, bieżący monitoring i ocenę działań pracowników. Ale czy wiesz, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT możesz jeszcze lepiej zarządzać kadrami i zyskać spore oszczędności?

Naszym klientom oferujemy sprawdzone systemy pozwalające na lepszy monitoring pracy poszczególnych działów i specjalistów, optymalizację kosztów związanych z podróżami służbowymi, a także mechanizmy, które pomogą przewidywać zachowania pracowników.

Finanse i kontroling

Finanse zawsze pod kontrolą

Efektywne zarządzanie i kontrola finansów wymagają odpowiednich narzędzi i wiedzy. Nasze długoletnie doświadczenie w tym obszarze pomogły stworzyć rozwiązania, dzięki którym każda organizacja może zarządzać skutecznie swoimi środkami.

Sprzedaż i marketing

Dopasuj nowoczesne narzędzia do sprzedaży

Analiza marketingowa dynamicznie zmienia się z opisowej, jednokanałowej funkcji raportowania w zaawansowaną dyscyplinę operującą szerokim wachlarzem narzędzi i technik badawczych. Ty też możesz z nich korzystać i lepiej zrozumieć swojego konsumenta.

Produkcja

Reaguj na aktualne potrzeby i wyznaczaj trendy

Wiemy jak ważną rolę w produkcji odgrywa skuteczne prognozowanie i planowanie właściwych kroków. W analizie zagadnień z zakresu produkcji wykorzystujemy metody statystyczne i ekonometryczne, by wspierać naszych klientów w wyznaczaniu trendów i określaniu wielkości sprzedaży. Oferujemy niezbędne rozwiązania, które pozwalają świadomie zarządzać produkcją.

Zarządzanie ryzykiem

Weź pod lupę nadużycia, zmniejszaj ryzyko

Zewnętrzne lub wewnętrzne nadużycia mogą się przytrafić każdej organizacji. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania, które pomagają wykryć nieuczciwe działania i skutecznie zmniejszać ich zagrożenie.

Zarządzanie danymi

Efektywnie zarządzaj danymi

W Elitmind wychodzimy z założenia, że strategia zarządzania danymi w organizacji jest oparta na 3 zasadach: dane mają być dostępne, przydatne i bezpieczne. Aby uzyskać taki stan trzeba stworzyć właściwy i ciągły proces. By powstał, potrzebne są role, np stewarda danych oraz narzędzia do gromadzenia szczegółowych informacji o danych, ich źródłach, opisach, jakości. Wiemy już, że danych będzie przybywać, a ich wartość będzie stale rosła. W końcu żyjemy w erze informacji. Bez odpowiednich narzędzi cały obszar Zarządzania Danymi będzie istniał tylko w teorii.

Organizacje funkcjonują poprzez dobrze poukładane i działające procesy. Aktualnie są one w większości zautomatyzowane i zinformatyzowane. Tutaj pojawiają się problemy i wyzwania związane z kontrolą przepływu informacji pomiędzy systemami. Dzięki wdrożeniu poszczególnych elementów kontroli danych, możemy z powodzeniem minimalizować powstałe ryzyka. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem proponujemy Państwu następujące elementy zarządzania danymi:

  • Business Glossary Management
  • Master Data Services
  • Data Quality Services
  • Data Access Control
  • Data History Control