Consulting

Doradzamy najlepsze rozwiązania IT do potrzeb Twojego biznesu.

Nasi specjaliści mogą stworzyć od podstaw architekturę danych w Twojej firmie
lub pomóc dostosować obecne funkcjonalności do najwyższych standardów. Odkryj moc
raportowania, analityki i wizualizacji danych. Zobacz, jak efektywna może być Twoja firma.

Zarządzanie danymi

Mądrze wykorzystuj dane i rozwijaj firmę

Pozyskiwanie cennych informacji, odpowiednie zarządzanie danymi i mądre wykorzystanie analiz to najlepsza droga do rozwoju każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego skali czy oferty.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenia pozwalają tworzyć rozwiązania z zakresu Data Strategy, które świetnie sprawdzają się w każdej organizacji.

Big data

Wszystkie dane pod kontrolą

Dane, często gromadzone latami, mogą mieć różne struktury i przeznaczenie. Przy znacznych wolumenach danych klasyczne techniki przetwarzania są niewystarczające, stąd powstała potrzeba stworzenia nowego podejścia, które zostało nazwane „Big Data”.

Naszym klientom dostarczamy dopasowane rozwiązania dla zbiorów danych o dużej objętości, zmienności i różnorodności, które wymagają nowych form przetwarzania w celu wspomagania podejmowania decyzji, eksploracji wiedzy oraz optymalizacji procesów.

Zaawansowana analityka

Poznaj możliwości zaawansowanej analityki

Nowoczesne techniki analityczne pozwalają nie tylko na szczegółowy ogląd przeszłości, ale dają też możliwości przewidywania, co pomaga podejmować codzienne, biznesowe decyzje. Nowoczesne systemy Business Intelligence, zaawansowana analityka i algorytmy uczenia maszynowego zapewniają lepszy ogląd sytuacji i świadomy rozwój organizacji.

Strategia zarządzania informacją

Postaw na strategię zarządzania informacją w przedsiębiorstwie

By w pełni wykorzystać możliwości analizy danych potrzebna jest strategia zarządzania informacją. Dzięki niej wiemy jakie dane są niezbędne, by podejmować najlepsze decyzje, unikać błędów i rozwijać przedsiębiorstwo. Przygotowana przez nas strategia pokaże korzyści z pozyskiwania konkretnych danych, wskaże kierunek rozwoju i pozwoli określić cele na przyszłość.

W ramach strategii:

  • Tworzymy zasady zarządzania danymi.
  • Opracowujemy zakres funkcjonalności systemu BI.
  • Przygotowujemy analizy biznesowe w kontekście BI.
  • Podajemy kompleksowy plan rozwoju systemu BI.
  • Określamy najwyższe możliwe oszczędności.

Contact us

Radosław Kępa

Digital Advisor & Founder

Phone