RAPORTOWANIE, ANALITYKA I WIZUALIZACJE Odkryj moc raportowania, analityki i wizualizacji danych

Tworzenie raportów to sztuka przekazywania informacji w szybki i zrozumiały sposób.
Jako eksperci w dziedzinie raportowania wiemy, że dobrze przygotowany raport nie potrzebuje żadnego komentarza.
Zaufaj sile wizualizacji i przekonaj się jak raportowanie usprawnia biznes.

Jesteśmy liderami w obszarze raportowania w Power BI, czyli najdynamiczniej rozwijanego oprogramowania na rynku.

Dzielimy się naszą wiedzą poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów, a dla naszych klientów budujemy raporty skrojone na miarę.

W zależności od potrzeb organizacji nasze rozwiązania raportowe budujemy na usługach Reporting Services lub Power BI. Pomagamy w wyborze on-premise lub chmury.

Jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmianami w Power BI.

RAPORT: Raport to zbiór informacji, którym nadajemy określoną formę w konkretnym celu. Dzięki nadanej strukturze możemy analizować, mierzyć i monitorować dane, które wpłyną na biznesowe decyzje. Dobrze przygotowany raport jest  pierwszym krokiem do uzyskania odpowiedzi na pytania o kondycję i przyszłość naszej organizacji.

Dla naszych klientów przygotowujemy kompleksowe raporty, niezależnie od tego jaką ilość danych przyjdzie nam przetworzyć i jak trudno będzie je pozyskać.

ANALITYKA: Analiza zebranych w raporcie danych to proces, który otwiera przed zarządzającymi nowe możliwości i daje kompleksowe odpowiedzi na ważne ze strategicznego punktu widzenia pytania.

Dzięki pełnej analizie nasi klienci mogą skutecznie ocenić kondycję firmy, wyznaczyć cele i kierunki jej rozwoju, unikać błędów oraz podejmować lepsze decyzje biznesowe.

WIZUALIZACJA : Business Intelligence stawia dziś na skuteczną prezentację danych. To ważne z punktu widzenia przydatności zgromadzonych informacji oraz ich dopasowania do potrzeb i wygody użytkowników.

Dla naszych klientów przygotowujemy wizualizacje danych w przejrzystych i angażujących formach, by można było z nich szybko oraz skutecznie korzystać. Dzięki takim rozwiązaniom mamy realny wpływ na sukces projektów wykorzystujących zwizualizowane dane. Dopasowana do potrzeb wizualizacja znacząco poprawia też proces podejmowania decyzji.

Formy wizualizacji, które oferujemy naszym klientom to:

  • Dashboards czyli kokpity menadżerskie.
  • Scorecards czyli karty wyników i KPI.
  • Mobile reporting dedykowane prezentowaniu danych na urządzeniach mobilnych.

Contact us

Radosław Kępa

Digital Advisor & Founder

Phone