MONITOROWANIE CZASU PRACY Poznaj narzędzia do monitorowania czasu pracy

Efektywnie monitoruj i analizuj czas pracy w swojej organizacji.

Niezależnie od tego, w jakim trybie pracownicy wykonują swoje zadania, czas mówi wiele o poszczególnych elementach ich pracy, nastawieniu, zaangażowaniu i specyfice projektu. W Elitmind wiemy, że szczegółowy pomiar czasu pracy dostarcza kompleksowej wiedzy, która dla rozwoju firmy jest bezcenna.

Oferujemy szereg rozwiązań, które pomagają mierzyć czas i pozyskiwać dzięki temu najistotniejsze z punktu widzenia przedsiębiorstwa dane i skuteczniej zarządzać pracownikami. Nasze rozwiązania polecamy w szczególności firmom korzystającym z pracowniczych kart wejścia i wyjścia.

Dostępne analizy i raporty:

  • MANAGEMENT HIERARCHY STRUCTURE – funkcjonalność, która doskonale wspiera pracę managerów. Pozwala zobaczyć dane dotyczące czasu pracy tylko tych pracowników, którzy należą do zespołu.
  • REAL WORK TIME – dzięki tej funkcjonalności można sprawdzić dane dotyczące czasu spędzonego tylko na pracy w biurze. Wykluczamy czas spędzony poza biurem.
  • ENTRANCE/ EXIT TIME – rozwiązanie pokazujące dokładny czas pojawienia się pracownika w biurze i dokładny czas opuszczenia biura.