INTEGRACJA DANYCH I ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ Poznaj korzyści z zarządzania jakością danych

Najwyższa jakość i organizacja gromadzonych danych wpływa na procesy operacyjne oraz transakcyjne w firmie, a także na wiarygodność analiz BI, jakim są poddawane.

Korzystamy z procesu DQA (Data Quality Assurance), który pomaga nam weryfikować, czy dane są w pełni wiarygodne i przydatne organizacji.

 

Dzięki zarządzaniu jakością danych:

  • Otrzymujesz wiarygodne analizy biznesowe oparte na prawdziwych danych.
  • Zyskujesz pełen obraz różnych procesów w swojej firmie.
  • Skutecznie obniżasz koszty dzięki zmniejszeniu ryzyka błędnych decyzji.

DATA CLEANING SUPPORT

Eliminuj błędne dane.

Dzięki zaawansowanym technikom analitycznym i statystycznym oferujemy naszym klientom inteligentne algorytmy niezbędne przy analizie jakości danych w trzech obszarach:

  • uzupełnianiu brakujących danych,
  • identyfikacji błędnych i odstających danych,
  • poprawy błędnych danych przez przypisanie nowych, najbardziej prawdopodobnych wartości.

By najlepiej dbać o jakość danych, tworzymy aplikacje klienckie wyposażone w algorytmy data mining. To narzędzia, które podpowiadają użytkownikom możliwy zbiór wartości dla wybranych pól, bazując na wprowadzonych przez nich informacjach. Wszystko szybko, łatwo i w czasie rzeczywistym.

DATA INTEGRATION

Zintegrowane dane mówią więcej.

Nasze doświadczenie pokazuje jasno, że jakość biznesu oraz jego przewagę konkurencyjną budują dobrze zintegrowane i nowoczesne rozwiązania. Pracując dla naszych klientów, skutecznie łączymy aktualnie funkcjonujące możliwości z nowymi rozwiązaniami. Z powodzeniem zajmujemy się łączeniem platform, tworzeniem najlepiej dopasowanej architektury systemowej, migracją danych oraz doborem najlepszych technologii. Po wprowadzeniu zmian pomagamy naszym klientom zaaklimatyzować się w nowych warunkach i uczymy jak efektywnie prowadzić w nich projekty, by biznes stale się rozwijał.

Contact us

Radosław Kępa

Digital Advisor & Founder

Phone